Datum aktualizace: 17. 5. 2000

Netscape Navigator 6.0 ... do rukou se mi dostala beta-verze Netscape Navigatoru 6.0, verze sice občas zazlobí (je to jen beta-verze), nicméně příznivce Navigatoru nezklame. Stáhnout si ji můžeš kromě oficiálních stránek společnosti Netscape také odtud.

JavaScript 1.4 ... výše zmiňovaná verze webového prohlížeče obsahuje mimo jiné i novou verzi JavaScriptu. Jedná se o verzi 1.4 a oficiálního průvodce od firmy Netscape pro tuto verzi JavaScriptu nalezneš například zde nebo na stránkách společnosti Netscape.

JavaScript debugger 1.1 ... pro ty, kdo si chtějí zjednodušit odlaďování programů v JavaScriptu, nabízí společnost Netscape program JavaScript Debugger, program, který se po stane součástí Netscape Navigatoru. Program je ve formátu .jar a stáhnout jej můžeš také ze stránek společnosti Netscape. Mimo to bude nejlepší, stáhneš-li si také na stručného průvodce tímto programem - JavaScript Debugger Guide, stahovat můžeš i ze stránek společnosti Netscape.

Netscape Signing Tool 1.3 ... bezpečnost JavaScriptu je velmi složitou kapitolou. Dnešní model zabezpečení je založen na elektronicky podepsaných souborech .jar (Java Archive). Společnost Netscape nabízí program, pomocí něhož je umožněno všem vyzkoušet si problematiku zabezpečení v praxi. Elektronické podepisování programů v JavaScriptu umožňuje právě Netscape Signing Tool. Program můžeš stáhnout i ze stránek společnosti Netscape.

JavaScript 1.3 Guide & Reference ... na svých stránkách popisuji JavaScript z co možná obecného hlediska. Nicméně popisuji také rysy jazyka poprvé publikované ve verzi JavaScript 1.3, proto zveřejňuji následující materiály společnosti Netscape:

Zpět