Jak rozvíjet digitální kompetence v matematice s hybridními učebnicemi a pracovními sešity?

Miroslava Nováková, Roman Hašek
Nakladatelství Fraus, Jihočeská univerzita v Č. Budějovicích, Pedagogická fakulta

Anotace: Pojďte si prakticky vyzkoušet práci s úlohami, které podporují rozvoj digitálních kompetencí v matematice. Materiály, které jsou součástí hybridních učebnic a pracovních sešitů (= kombinace tištěné publikace a přímo propojené digitální nadstavby), navazují přímo na úlohy v tištěných publikacích a mohou vám s tímto nelehkým úkolem pomoci. Vyzkoušíte si nejen práci s připravenými úlohami vytvořenými v GeoGebře a v Excelu, ale seznámíte se s hybridními publikacemi a řadou interaktivních cvičení na www.skolasnadhledem.cz, která rovněž obohacují tištěný obsah učebnic a pracovních sešitů.