Welcome
    
Tématické plány Literatura pro webmastery Požadavky k zápočtu Přihláška ke zkoušce Výsledky zápočtových testů Témata diplomových prací Zajímavé diplomové práce Publikační činnost Záložky Fonotéka Můj W@P na http://www.pf.jcu.cz/pepe/wap/
Moje první knížka z r. 2001 - Tvorba WWW a WAP - je již vyprodána   Moje druhá knížka - Jazyky XHTML, DHTML, CSS a WML - vyšla v r. 2006, koupit si ji můžete za pouhých :-) 199,- Kč např. ve Zlatém klasu na Lanovce, v Besedě na Sadech, v Rammu v Žižkově ulici nebo přímo v prodejně nakladatelství Kopp v Šumavské ulici (u nemocnice). Vše v Č. Budějovicích, on-line shop na www.kopp.cz. Obálku této knížky vytvořil Petr Pexa ml. (* 1990)
Oficiální Web obce Tučapy Sbor dobrovolných hasičů Tučapy Extract starý Extract Led Zeppelin Tribute Cestovní kancelář Benetour Katedra informatiky PF JU VSK Slávia PF JU Bonsai Praktické příklady do výuky Lewa´s web - autorem je Petr Pexa ml. (*1990)
Můj Skype status (petr.pexa)   E-mail Kontakty Můj ICQ status (331 829 487)
    návštěv  •   on-line      

QR kód
Poslední úprava:
© 1995-2012 pepe

Co je třeba udělat pro získání zápočtu z WWW1 a WWW2 ...

  • absolvovat povinnou výuku, stanovenou učebním plánem
  • prokázat vyhovující úroveň teoretických znalostí (zápočtovým testem, opravným testem)
  • prokázat vyhovující úroveň praktických dovedností vytvořením XHTML 1.0 Transitional (resp. XHTML 1.0 Strict a CSS) validní a optimalizované webové stránky na libovolné téma, jejím umístěním na libovolném freehostingovém serveru (Sweb.cz, Webzdarma.cz, Ic.cz, apod.) a předvedením na zápočtovém semináři v prohlížeči Mozilla Firefox.

    Detailní požadavky k zápočtu z předmětů WWW1 a WWW2 a požadavky
    na zápočet z předmětů ostatních najdete na stránce Tématické plány.

... a úspěšné složení zkoušky ?


Poslední aktualizace: