Welcome
    
Tématické plány Literatura pro webmastery Požadavky k zápočtu Přihláška ke zkoušce Výsledky zápočtových testů Témata diplomových prací Zajímavé diplomové práce Publikační činnost Záložky Fonotéka Můj W@P na http://www.pf.jcu.cz/pepe/wap/
Moje první knížka z r. 2001 - Tvorba WWW a WAP - je již vyprodána   Moje druhá knížka - Jazyky XHTML, DHTML, CSS a WML - vyšla v r. 2006, koupit si ji můžete za pouhých :-) 199,- Kč např. ve Zlatém klasu na Lanovce, v Besedě na Sadech, v Rammu v Žižkově ulici nebo přímo v prodejně nakladatelství Kopp v Šumavské ulici (u nemocnice). Vše v Č. Budějovicích, on-line shop na www.kopp.cz. Obálku této knížky vytvořil Petr Pexa ml. (* 1990)
Oficiální Web obce Tučapy Sbor dobrovolných hasičů Tučapy Extract starý Extract Led Zeppelin Tribute Cestovní kancelář Benetour Katedra informatiky PF JU VSK Slávia PF JU Bonsai Praktické příklady do výuky Lewa´s web - autorem je Petr Pexa ml. (*1990)
Můj Skype status (petr.pexa)   E-mail Kontakty Můj ICQ status (331 829 487)
    návštěv  •   on-line      

QR kód
Poslední úprava:
© 1995-2012 pepe

Diplomové, bakalářské a absolventské práce mých studentů


Poznámka:
    Pokud se vám témata některých prací zdají neaktuální či dokonce nedůstojná práci diplomové (občas totiž dostanu mail, co to vypisuji za témata, když popisovaná problematika je již dávno knižně zpracována), tak mohu jen doporučit všimnout si roku obhajoby. Od něj odečíst jeden, resp. dva roky (podle typu studia) a uvěřit mi, že v době zadání to byla témata v ČR knižně nepublikovaná a i v roce obhajoby mezi českými odbornými publikacemi většinou unikátní.
    Příkladem za všechny budiž např. výborné diplomky Zbyňka Krose, resp. Marka Medveho - oba obhájili svou práci již v r. 2001 a Petr Staníček vydal své skvělé Kaskádové styly až v r. 2003, stejně tak Milan Hába knížku o Wapu. Naštěstí mailů, které velmi oceňují existenci této stránky (vždyť vám především šetří kapsu), chodí mnohem a mnohem více a proto již zdánlivě zastaralé diplomky až na výjimky z tohoto seznamu neodstraňuji.

    :: Pravidla sazby diplomových prací sipka

Poslední aktualizace: