Head

Doprava.

Příjezd vlakem – z hlavního nádraží České Budějovice vyjdete z budovy ven, vlevo před Vámi se nachází podchod, kterým přejdete na protější stranu ulice. Zde před nákupním centrem Mercury hledejte zastávku trolejbusu číslo 3, kterým pokračujte na zastávku Jihočeská univerzita – doba jízdy 15 min, cena jízdenky 16,- Kč.


Nádraží ČB

Příjezd autobusem – hlavní autobusové nádraží České Budějovice se nachází na střeše Mercury centra naproti vlakovému nádraží. Odtud sejdete dolů do přízemí a vyjděte ven před budovu Mercury centra – budova má dva východy, avšak z obou snadno kolem budovy dojdete na ulici Nádražní, kde se nachází i zastávka trolejbusu číslo 3, kterým budete pokračovat na zastávku Jihočeská univerzita – doba jízdy 15 min, cena jízdenky 16,- Kč.

Příjezd autem – konference se koná v budově C Přírodovědecké fakulty JU na souřadnicích 48.9781406N, 14.4457631E (Branišovská 31a).

Vjezd do areálu Biologického centra AVČR a Jihočeské univerzity je omezen bránou s elektronickým vstupem (je třeba zazvonit na vrátného) a počet parkovacích míst je značně omezen. Parkovat lze na parkovišti u kolejí (48.9773953N, 14.4492122E), které je opatřeno branou, ale po zazvonění na zvonek Vám vrátný bránu otevře. Příjezd na parkoviště je nejvýhodnější z ulice Na Sádkách do ulice Studentská.

-->
Příjezdová trasa:
Nádraží ČB


Sponzoři

Avmedia

Fyzika

Nadace